Урочистості з нагоди 74-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 29.10.2018 16:56

Фото без опису26 жовтня у приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт приурочений до Дня визволення України від фашистських загарбників. Урочистості розпочались хвилиною мовчання та вшанування пам’яті героїв, що віддали своє життя боронячи Батьківщину від ворогів.

Учасники заходу  поклали квіти до пам’ятників Невідомому солдату, загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам,  та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, до пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО та Герою Небесної сотні Віктора Чміленка.

За дорученням міського голови В. Сніжка до присутніх звернулась заступник міського голови Людмила Кривошея. Людмила Петрівна привітала присутніх з 74 річницею Визволення України,  висловила найщиріші вітання і побажання ветеранам-визволителям, працівникам фронту і тилу , дітям війни, вдовам, воїнам, що сьогодні боронять нашу Батьківщину від загарбників.

Після урочистостей присутнім дарували свою творчість вокальні та танцювальні гурти, аматори сцени.