ХІV Всеукраїнський турнір юних географів

Дата: 22.10.2018 10:15

Фото без описуУ період з 12 по 14 жовтня 2018 року в м.Кропивницькому у приміщенні комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання  І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області” пройшов ХІV Всеукраїнський турнір юних географів.

Бобринецьку міську об’єднану територіальну громаду (серед заявлених 10 команд (50 учасників) із міст, районів та територіальних громад області) представляла команда учнів закладів загальної середньої освіти м. Бобринця «Пангея» у складі: Зленко Олександр (11 кл.) - капітан команди, Волошин Анастасія (10 кл.), Калашнікова Анастасія (9 кл.), Басараб Вікторія (9 кл.).

Турнір з географії проводився за олімпійською системою у три етапи: чвертьфінал, півфінал, фінал.

У ході інтелектуальних боїв учні мали можливість продемонструвати свої знання з географії: розв’язували складні географічні проблеми, формулювали твердження та захищали власну думку в наукових дискусіях.

Змагання були цікавими, наукові дискусії велися толерантно і на високому рівні.

Незважаючи на те, що команда «Пангея» не посіла призове місце у турнірі, учасники змагання отримали ґрунтовний досвід ведення наукової полеміки, аргументування власної позиції, опонувати та рецензувати.

З ініціативи членів оргкомітету та журі команда учнів - учасників турніру юних географів нагороджена відзнакою «За оптимізм».

Зленко Олександра визнано «Найкращим рецензентом».Фото без опису