Увійшли в десятку кращих

Дата: 16.10.2018 17:05

Фото без опису11-12 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника України, на військовому полігоні в с.Федорівка Кіровоградського району (Первозванівська ОТГ) відбувся обласний (фінальний) етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

Цього року змагання проводилися на місці, де проходить підготовка військовослужбовців – у справжніх польових умовах. Вперше з моменту їхнього проведення програма змагань була збільшена до двох днів.

У змаганнях взяли участь майже 300 представників з усіх територій нашої області, які випробовували свою мужність, силу, підготовленість у стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні-збиранні автомата Калашникова, силових вправах на перекладині, перетягуванні канату, туристичній смузі перешкод та естафеті з перекидання колеса.

Бобринецьку об’єднану територіальну громаду представляла команда учнів КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» - «Відважні»: Івашина Богдан, Волощин Олександр, Мазенко Павло, Гавриленко Денис, Багрін Владислав, Торін Назар, Штурко Роман. Готували команду вчителі Олексієнко Микола Олександрович, Шоколов Вадим Миколайович, Горецький Іван Якович.

За результатами змагань двох днів команда «Відважні» виборола перше місце у перетягуванні канату та сьоме загальнокомандне місце, увійшовши у десятку кращих із тридцяти чотирьох команд-учасниць.Фото без опису