«Захисник Бобринеччини»

Дата: 11.10.2018 15:58

Фото без описуНапередодні дня захисника України, яке відзначатимемо 14 жовтня, на Покрову, 9 жовтня 2018 року на СК «Олімпієць» проведено міський етап національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».

Сильні, вправні, сміливі, патріотично налаштовані – саме такі юнаки представляли команди закладів загальної середньої освіти та професійно-технічного училища № 32 нашого міста:

- команда «Відважні» (КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1»);

- команда «Бобринецькі сіроманці» (КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»);

- команда «Курінь Кущівський» (ПТУ № 32).

Перед початком змагань учасників привітали Капітоненко Микола Петрович, військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату, та Пасічник Тетяна Станіславівна, методист відділу освіти, молоді та спорту міської ради.

За програмою заходу учасники продемонстрували свої вміння у стрільбі з пневматичної зброї, збиранні-розбиранні автомату Калашникова, підйомі переворотом на перекладині, естафеті з елементами перекидання колеса, перетягуванні канату та на смузі перешкод.

За підсумками загальнокомандного заліку перемогу виборола команда КЗ «Бобринецьке НВО», яка представлятиме Бобринецьку ОТГ 11-12 жовтня на обласному етапі національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини».Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису