Чиста вода – запорука нашого здоров'я

Дата: 11.10.2018 09:39

Фото без опису10 жовтня розпочалася реалізація проекту реконструкція станції І та ІІ підйому (станція очистки води) в м. Бобринець. Зокрема проектною групою запропоновано технологічні рішення щодо очистки води. Технічні експерти продемонстрували екземпляр очисної станції у малому масштабі. Під час демонстрації було проведено очистку води з річки Сугоклея. Після проходження фільтрів вода показала гарні показники. Очищена вода була продегустована першим заступником міського голови Валентином Висоцьким та директором КП «Міськводоканал» Юрієм Спірідоновим.

Якщо ви підтримуєте даний проект просимо пройти опитування на головній сторінці сайту, що в майбутньому допоможе зробити нашу водучистою та якісною.Фото без описуФото без описуФото без опису