Урочистості до Дня працівників освіти в м.Кропивницький

Дата: 08.10.2018 17:03

Фото без опису6 жовтня 2018 року за підтримки міського голови Сніжка В.В. делегація освітян Бобринецької  ОТГ побувала у м. Кропивницький на урочистостях та концертній програмі, присвяченій  Дню працівників освіти. Урочисту частину розпочав привітаннями та нагородженням народний депутат України Станіслав Березкін, який звернув увагу присутніх на важливість учительської професії, на її складність та престижність. Серед нагороджених Грамотою за високий професіоналізм та професійну майстерність були представники різних навчальних закладів м. Бобринець : Телих Н.В, Рубаненко Н.Л., Чорний С.В., Сопільняк Л.В, Ленченко І.В.

Святкові концертні номери заворожили дорослою ліричністю й дитячою безпосередністю, та справжнім подарунком для педагогів став виступ київського квартету «Гетьман», у виконанні яких прозвучали як відомі пісні, так і нові.