Ярмарок присвячений 251-й річниці Дня заснування міста Бобринець

Дата: 28.09.2018 15:18

Фото без описуНапередодні Дня міста, 28 вересня відбувся святковий ярмарок,  приурочений 251-й річниці міста Бобринець. На ярмарок завітали сільськогосподарські виробники та підприємці області, міста. Поряд розмістились навчальні заклади з домашньою продукцією, де кожен бажаючий мав змогу придбати смаколики,  які приготували учні шкіл разом зі своїми батьками.

Тож посмакувавши домашньою випічкою, мешканці та гості міста могли придбати на зиму картоплю, цибулю, капусту, а також  крупи, м’ясо, овочі, фрукти, кукурудзу та іншу продукцію за помірними цінами. Найбільші черги вишикувались біля машин з картоплею та прилавків з м’ясними  і ковбасними виробами. Дитяча увага не оминула і фотозону, яка була стилізована в старих добрих українських традиціях. Естетичним завершенням фотозони став віз, який гармонічно доповнив концепцію ярмарки.

Була представлена  різноманітна продукція виробників не тільки міста,  й області, зокрема: ПрАТ «Агрофірма «Славутич» (генеральний директор – Крутько Юрій Миколайович), ПАТ “Бобринецька сільгосптехніка” - керівник Цесарський Юрій Анатолійович, Черняхівські ковбаси – керівник Дудін Олександр Єгорович, фізичні особи – підприємці: Шелудько Ніна Василівна, Доніка Юрій Федорович, Сорока Віталій Володимирович, Фесенко Сергій Анатолійович,  Ломакін Олександр Григорович , Бурлака Юрій Михайлович, Злобо Артур Олександрович, Волченко Ігор Вікторович, Книш Володимир Борисович, Шияненко Анастасія Олександрівна, Лизгубова Ольга Миколаївна, Сокуренко Оксана Володимирівна, ПТУ-32  - керівник Запорожець Андрій Михайлович.

Святковий настрій з самого ранку відвідувачам ярмарку створювала весела музика. На сцені від аматорів та дітей лунали традиційні Українські пісні.

Міський голова Валерій Сніжко  привітав всіх присутніх зі святом та з задоволенням придбав вороби школярів. Ярмарок залишив приємні враження та нагадав жителям про те, що завтра 29 вересня відбудуться святкові заходи приурочені 251-й річниці міста Бобринець.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису