Переможці туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області

Дата: 26.09.2018 08:19

Фото без описуЗ метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі спортивного туризму та краєзнавства серед педагогів, розвитку їх морально-вольових та фізичних якостей з 22 по 24 вересня 2018 року проходив туристсько-спортивний зліт працівників освіти області.

Для участі в заході до дитячого оздоровчого табору «Дружба», що знаходиться у с. Войнівка Олександрійського району (Приютівська громада) завітала 21 команда педагогічних працівників, які представляли органи управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, професійно-технічних навчальних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування.

Бобринецьку об’єднану територіальну громаду представляла команда педагогів закладів освіти міста: Доренко Микола Миколайович, Шоколов Вадим Миколайович, Тараненко Олександр Олексійович, Платонов Георгій Іванович, Горецький Іван Якович (КЗ «Бобринецьке НВО»), Нелепа Наталія Анатоліївна (КЗ «Загальноосвтня школа І-ІІІ ступенів № 5»), Телих Наталія Миколаївна (КЗ «ЦДЮТ»).

Решетніков Валерій Ростиславович та Щіченко Наталія Іванівна (КЗ «ЦДЮТ») готували команду до участі у конкурсній програмі.

Програма зльоту включала змагання зі спортивного орієнтування, проходження дистанцій «Крос-похід», «Командна смуга перешкод», конкурсну програму (представлення команд, конкурс художньої самодіяльності «Посвята в туристи», конкурс туристської пісні).

Кожна команда мала свою форму та емблему.

Освітяни міста вибороли ІІ місце на дистанції «Крос-похід» та ІІІ загальонокомандне місце у зльоті.

Вітаємо учасників туристсько-спортивного зльоту з перемогою!Фото без описуФото без опису