Головне управління статистики у Кіровоградській області інформує

Дата: 18.09.2018 08:46

Фото без описуІндекси споживчих ціну серпні 2018 року

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у серпні 2018 року порівняно
з попереднім місяцем у Кіровоградській області та Україні становив 100,0%.

До Дня працівника лісу

Професійне свято фахівців лісового господарства – День працівника лісу відзначається традиційно у третю неділю вересня.

Ліс – живий скарб нашої планети. Важко переоцінити значення лісів для підтримання здорового довкілля – вироблення кисню, збереження водних ресурсів, формування клімату планети, підтримки родючості ґрунтів, їх захисту від ерозії.

Раціональне і розумне використання лісу – важливе завдання   нинішнього і прийдешнього поколінь.

У 2017р. обсяги продукції (робіт, послуг) лісового господарства
(у фактичних цінах) по Кіровоградській області склали 180,1 млн.грн, що на 2,1% більше ніж у 2016р.

Обсяг заготовленої ліквідної деревини у 2017р. становив
167,9 тис.м3, що на 25,4% менше порівняно з 2016р. Питома вага заготовлених лісоматеріалів круглих у загальному обсязі заготовленої ліквідної деревини у 2017р. склала 22,8%, паливної деревини – 83,2%.

Протягом 2017р. відтворення лісів проведено на 832 га земель лісового фонду, що на 11,3% менше ніж у 2016р., у т.ч. садіння і висівання лісу –
на 749 га, природне поновлення –  на 83 га.