Державні реєстратори Бобринецької міської ради взяли участь у засіданні круглого столу

Дата: 14.09.2018 10:15

Фото без опису12 вересня державні реєстратори Бобринецької міської ради Наталія Мельнікова та Наталія Висоцька прийняли участь у круглому столі, що проводився завідувачем сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Миколою Рудіком в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Бобринецької районної державної адміністрації з державними реєстраторами, які надають адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб – підприємств та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Бобринецької районної державної адміністрації.

Під час круглого столу учасники заходу обговорили ключові зміни законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 06 червня 2018 року № 484 «Деякі питання функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», їх застосування на практиці, ефективні способи вирішення існуючих проблем, які виникають у процесі державної реєстрації та розглянуто Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який вступив в дію 17 червня 2018 року.

Особливу увагу, приділено контролю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, зокрема шляхом розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність державного реєстратора, моніторингу реєстраційних дій в реєстрах, камеральних перевірок державних реєстраторів та обгрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту.

Крім того, обговорено порядок доступу державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та наголошено на використанні відомостей Державного реєстру актів цивільного стану громадян лише у випадках передбачених частиною 3 статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».