На що витрачали кошти домогосподарства Кіровоградщини у І кварталі 2018 року

Дата: 12.09.2018 13:27

Фото без описуЗа даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, яке проводиться Головним управлінням статистики, щомісяця кожне домогосподарство Кіровоградщини у І кварталі 2018 року витрачало у середньому 6259 грн, з них на продукти харчування, безалкогольні напої та харчування поза домом - 3137грн (50%), алкогольні напої та тютюнові вироби - 255 грн (4%), непродовольчі товари - 2015 грн (32%), послуги - 853 грн (14%).

Витрати на харчування у середньому за місяць на одну особу склали 1651 грн або 55 грн на добу.

Головне управління статистики у Кіровоградській області