Перша спортивна перемога у новому навчальному році

Дата: 11.09.2018 11:02

07 вересня 2018 року у м. Кропивницькому вже втретє проводилися спортивні змагання серед дітей та юнацтва «Олімпіада Кіровоградщини», присвячені Дню фізичної культури та спорту України.

На головну спортивну арену області (стадіон «Зірка») на старт вийшли 370 учасників із 28 команд, які представляли обласний центр, райони області та об’єднані територіальні громади.

Бобринецьку об’єднану територіальну громаду представляла збірна команда, до складу якої увійшли учні комунальних закладів міста («Бобринецьке НВО» та «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради). Готували команду до участі в обласних змаганнях вчителі фізичної культури Шоколов Вадим Миколайович та Малик Володимир Юрійович.

Учасники олімпіади змагалися в шести спортивних конкурсах.

Дівчата у стрибках на скакалці вибороли третє місце.

За підсумками всіх шести конкурсів збірна команда Бобринецької ОТГ посіла третє місце. Другими фінішували спортсмени Маловисківського району, а переможцями «Олімпіади Кіровоградщини» втретє поспіль стали представники Олександрівського району.