Бережіть те, що зроблено!

Дата: 11.09.2018 10:24

Прогулюючись міським парком ім. Кропивницького доволі часто можна побачити, як спекотного літнього дня біля фонтану в затишку від палючого сонця відпочивають молодь, дорослі, батьки та малеча. Навколо фонтану та лавок пустувало багато місця, яке хотілося чимось прикрасити, створити гарний мальовничий затишок. Так і здійснилось, працівниками міської ради було організовано озеленення місця відпочинку висадження квітів, кущів, деревцят близь фонтану. Місце стало мальовничим гарним квітучим, та нещодавно невідомі поламали деревцята , потоптали квіти. Хочеться кричати!!!! Де таким вчинкам навчають? не дбати, а руйнувати.

Тож закликаємо мешканців громади слідкувати за порядком навколо,  і тоді ми всі  будемо жити в красивому  та квітучому місті !!!