УВАГА! КОНКУРС "ДВІР ЗРАЗКОВОГО ПОРЯДКУ"

Дата: 07.09.2018 09:53

Фото без описуШановні дбайливі і працьовиті господарі! Розпочато традиційний огляд-конкурс на кращий благоустрій "Двір зразкового порядку".

КОНКУРС ПРОВОДИТЬСЯ ЗА НОМІНАЦІЯМИ:

"Двір зразкового порядку" серед будинків приватного сектору: оцінюється оригінальне естетичне, художнє оформлення двору та прилеглої до нього території приватного будинку;

"Двір зразкового порядку" серед багатоповерхових будинків: враховується чистота в під’їздах, біля під’їздів та на території двору, оформлення прибудинкової території багатоквартирного будинку;

"Двір зразкового порядку" серед господарських дворів підприємств, установ, організацій: оцінюється загальний вигляд будівлі установи чи організації та прилеглої території.

Участь у конкурсі можуть взяти власники приватних садиб, жителі багатоквартирних будинків, заклади освіти, культури, підприємства, установи, організації, розташовані на території громади.

Заявки для участі в конкурсі подаються в письмовій формі довільного змісту із зазначенням адреси об’єкта благоустрою, прізвища, ім’я, по батькові заявника, контактних телефонів, фотографій (двору, прилеглої території). Термін  подання заявок до 20 вересня 2018 р. включно.

Пропозиції приймаються Бобринецькою міською радою за адресою: вул. Незалежності, 80, 2 поверх, каб. №203.

Для проведення конкурсу створена комісія, яка відвідає кожен об’єкт, заявлений на конкурс.

На переможців конкурсу чекають нагороди. Нагородження кращих з кращих господарів планується провести на урочистостях з нагоди Дня міста.

Долучайтеся до участі в конкурсі! Давайте разом зробимо наше місто гарнішим!