Шановна громадо!

Дата: 31.08.2018 15:37

Фото без описуШановні педагоги, дорогі учні, студенти, батьки!!!

Щиро вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам, які відкривають двері НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Висловлюю найщиріші вітання батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість та допомагають вашим  дітям правильно визначити життєві пріоритети.

З особливою теплотою дякуємо  вчителям, вихователям, викладачам і всім працівникам освіти, які щедро діляться своїми знаннями, віддають частинку своєї душі,  плекають справжніх патріотів нашої держави. Дорогі наші наставники! Ваш неоціненний вклад, щирість, теплота, турбота, мудрість і великодушність залишаються з нами на все життя. Щиро дякуємо вам, ми завжди залишаємося вашими учнями!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Бажаю міцного здоров'я, миру та нових звершень в ім'я України.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.