Участь Бобринецької ОТГ у фестивалі народної творчості «Чута-фест»

Дата: 21.08.2018 17:08

Фото без опису18 серпня у старовинному селі Цибулеве відбулося відкрите районне свято народної творчості «Чута-фест». На території «зеленої» садиби «Гайдамацька Січ» колективи області і району представляли свою творчість.

Під час урочистої частини гостям свята був представлений оберіг Знам’янського району «Рушникова доріжка». Виконавиці хореографічної композиції «Привітальна» гостинно піднесли на вишитих рушниках святкові короваї керівникам делегацій м. Знам’янки, Онуфріївського, Олександрівсього, Петровського та Кіровоградського районів. Пісенна творчість була представлена в усій різноманітності. Звучали автентичні і українські народні пісні, сучасні естрадні композиції, авторські твори, сучасні патріотичні пісні у виконанні рок-гуртів. Бобринецьку об'єднану територіалну громаду представили чудовий колектив «Ексклюзив», керівник Наталія Телих та талановитий житель нашої громади Данило Чутора, який виконав авторську пісню.

Були і майстри народних ремесел – вишивальники, гончарі, ковалі, художники творчих об’єднань «Єлисаветградський узвіз» та «Креативна молодь» Бобринецької ОТГ,  міста Кропивницький, Олександрія, Світловодськ, Чигирин, Сміла та Знам’янка, Знам’янського району; смт. Нова Прага та Олександрівка, села Вищі Верещаки. Були також представлені чудові вироби наших майстринь – вишивальниць Крєстіної Людмили та Винник Тетяни.

Бажаючі мали чудову можливість взяти участь у численних майстер-класах з вишивки, гончарства та малювання. Увечері відбувся показовий виступ козака Назарія з бойовим батогом та феєричне вогняне шоу у виконанні Сергія Покришка (м. Знам’янка). Останнім акордом свята стала вечірня ватра.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису