Бобринецька міська рада повідомляє

Дата: 17.08.2018 12:18

Фото без опису16 серпня 2018 року відбулося засідання адміністративної комісії Бобринецької міської ради на якому було розглянуто матеріали адміністративної справи, що надійшла з Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського ВП ГУНП в Кіровоградській області, по факту порушення правил торгівлі пивом, за ознаками адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 156 КУпАП.

В ході розгляду адміністративної справи було встановлено, що працівник одного з магазинів міста близько 22 години 40 хвилин здійснив продаж пива неповнолітній громадянці.

За наслідками розгляду адміністративної справи, на порушника було накладено адміністративне стягнення в розмірі 30-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 17 серпня 2018 року порушником штраф в повному обсязі було сплачено на рахунок Бобринецької міської ради.

Окрім цього було встановлено, що працівника магазину після вчинення даного правопорушення було звільнено з роботи.