95 років Соломії Арсентіївні - героїня сьогодення!

Дата: 16.08.2018 14:19

Фото без описуСоломія Арсентіївна Кривошея – мати трьох синів, за плечима якої роки життя на київщині, непросте воєнне дитинство в дитячому будинку, а далі тяжкий життєвий шлях - голод, поневірення, розруха. Ще у воєнні роки переїхала до Бобринеччини, працювала на різних роботах в с.Степівці, а потім в м.Бобринець.

З цією прекрасною датою, з  ювілеєм Соломію Арсентіївну від імені міського голови В. Сніжка привітали заступники міського голови Валентин Висоцький та Людмила Кривошея, голова та секретар міської ветеранської організації Лідія Беліченко та Світлана Кузьменко, соціальний працівник територіального центру міської ради Любов Кірічко квітами, подаруком.

Шановна Соломія Арсентіївна,  бажаємо Вам здоров’я, сили, миру, спокою та злагоди, у Вашому домі, турботи і сердечної теплоти, підтримки від рідних та близьких Вам людей, Божого благословення, приємних подій.