Невідомі зіпсували поверхню тенісного столу

Дата: 16.08.2018 14:08

Фото без описуВечором йдучи по Миколаївській часто можна побачити як юнаки грають в настільний теніс біля колишнього приміщення російської школи. Спортсмени, молодь звертались з проханням відремонтувати тенісний стіл на території цього закладу. Прохання любителів рухливої гри були почуті та 15 серпня тенісний стіл був реставрований, залишилось діло за малим - зачекати аби бетонна суміш застигла, та місцева молодь вирішила внести свої корективи. В ніч на 16 серпня невідомі вдались до проявів вандалізму - розписали непристойними словами та малюнками, таким чином пошкодивши рівну поверхню столу.

Шановна молодь, звертаємось саме до вас! Бережіть що зроблене! Не псуйте, не руйнуйте, а навпаки проявляйте ініціативу, пропозиції та власні зусилля. Лише так, ми зможемо наше місто зробити кращим!