Бобринецький район, Кіровоградська область

ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОНОМІЧНОЇ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

31 липня під головування міського голови Валерія Сніжка відбулося планове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій були присутні начальники відділів, установ, підприємств Бобринецької ОТГ.

На засіданні розглянули такі питання:

1. “Про стан пожежної безпеки та  вжиття заходів щодо недопущення пожеж та загибелі людей на території  Бобринецької міської ради”.

2. Про забезпечення  утримання  зелених  насаджень  в  охоронних  зонах  ЛЕП відповідно  до  встановлених  норм  та  організації  взаємодії  органів  місцевого самоврядування,  громадськості,  адміністративних  й  контролюючих  органів  з підрозділами ПрАТ "Кіровоградобленерго" в частині створення належних умов для експлуатації електромереж на підпорядкованих територіях.

3. Про стан забезпечення підприємств водопровідно-каналізаційного господарства необхідними реагентами  для знезараження питної води.

Комісія прийняла відповідні рішення та заходи щодо розглянутих питань.