Вихованці ДЮСШ на відпочинку

Дата: 23.07.2018 18:01

З 08 липня по 21 липня 2018 року двадцять чотири вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради перебували на відпочинку в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» (смт. Лазурне, Херсонської області) з п’ятиразовим різноманітним калорійним харчуванням.

Для дітей було організовано змістовне дозвілля. Вони засмагали на сонечку та купалися в Чорному морі. Щодня для вихованців проводилися тренування з різних видів спорту (шашок, дартсу, пляжного футболу і волейболу, плавання, баскетболу), змагання з силових єдиноборств,   товариські зустрічі з пляжного волейболу та футболу з однолітками з інших регіонів України.

Відпочинок став можливий завдяки турботі батьків, які придбали путівки, ініціативності та організаторським здібностям директора КЗ «ДЮСШ» Кунделя В.Г. та тренера-викладача Філіпенка І.А., а поїздку організовано за сприяння та небайдужості міського голови В.Сніжка, який особисто подбав за надання транспорту.