Діти Бобринецької ОТГ оздоровилися та загартувалися

Дата: 23.07.2018 17:56

Фото без описуШвидко промайнув період оздоровлення на березі Чорного моря для 68 дітей Бобринецької ОТГ. Із них – 39 школярів пільгових категорій, за батьківські кошти - 24 вихованці ДЮСШ та 5 учнів КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5». Перевезення до місця таборування здійснювалося за сприяння міського голови Сніжка В.В.

14 днів малеча та підлітки мали можливість активно й весело провести частину літніх канікул в оточенні однолітків.  Програма кожного таборового дня включала оздоровлення та спортивні навантаження, морське купання та рухливі ігри, прояви творчості та креативності. Крім того діти привчалися до самостійності та дисципліни, набували та розвивали комунікативні навички, самореалізувалися та удосконалювалися інтелектуально й фізично. Підлітки оздоровилися, загартувалися та зміцнили свій імунітет.

Приємно зазначити, що чимало наших дітей були нагородженні  подяками за спортивні перемоги участь в конкурсах і вікторинах. Після такого відпочинку повернулися додому зміцнілими, засмаглими, з купою нових вражень.

Супроводжуючі вдячні батькам за виховання дітей.

Отож, діти з новими силами візьмуться до роботи в новому навчальному році та чекатимуть відпочинку наступного літа.

Заступник міського голови                                                                                      Л. КривошеяФото без описуФото без описуФото без опису