Відпочинок у «Чайці»

Дата: 12.07.2018 16:57

Літній відпочинок дітей - невід’ємна частина системи освіти та турботи про оздоровлення міського голови В. Сніжка. Як уже повідомлялося раніше, 56 дітей Бобринецької ОТГ нині перебувають в санітарно-лікувальному закладі «Чайка», що знаходиться на березі Чорного моря. Цікава, насичена виховна та розважальна програма в санаторії. Так діти вже мали змогу взяти участь у виборах отамана табірної зміни; були активними учасникам програми «Танці-шманці»; стали учасниками пляжного флешмобу; виконали умови фотоквесту «Фігурки на піску»; отримали задоволення від перегляду гумористичної програми «Країна У»

Вихованці ДЮСШ, разом з тренером, щодня виконують вправи на березі моря. Але найважливіше те, що діти декілька разів у день приймають водні процедури та сонячні ванни. Отож, відпочинок в розпалі попереду дітей чекає чимало розваг та приємних несподіванок.