Освітні заклади Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади ліцензовано

Дата: 12.07.2018 14:19

Фото без описуУ відповідності до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту» , «Про ліцензування видів господарської діяльності», Постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року № 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» та  від 24 травня 2017 року № 363 «Про затвердження Порядку подання органу ліцензування документів в електронній формі» та затверджених ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, якими встановлено нові організаційні, кадрові та ліцензійні умови для закладів дошкільної та загальної середньої освіти відділом освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради вчасно підготовлено відповідний пакет документів до центру ліцензування освітньої діяльності, замовлення та видачі документів про освіту КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського».

Станом на 10 липня 2018 року розпорядженнями голови Кіровоградської обласної державної адміністрації №508-р, №509-р, №510-р, №511-р заклади дошкільної та загальної середньої освіти міста отримали ліцензії на право провадження освітньої діяльності.

Про видачу ліцензії на право провадження освітньої діяльності Бобринецькому дошкільному навчальному закладу № 1 "СОНЕЧКО";

Про видачу ліцензій на право провадження освітньої діяльності комунальному закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міської ради Кіровоградської області;

Про видачу ліцензій на право провадження освітньої діяльності комунальному закладу "Бобринецьке навчально-виховне об’єднання "навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області;

Про видачу ліцензії на право провадження освітньої діяльності Бобринецькому дошкільному навчальному закладу № 2 "РОМАШКА".