Абсолютні чемпіони ХХХ Чемпіонату області зі спортивного туризму

Дата: 04.07.2018 10:27

Фото без описуНезважаючи на постійно зростаючу кількість автомобілів на дорогах, авіарейсів, морських круїзів, піший туризм зберігає свою популярність серед мандрівників. Це один з видів спортивного туризму та відмінна можливість подорожувати світом.

«Спортивна» назва пішохідного туризму - трекінг. Він дозволяє побувати в найбільш незвіданих і важкодоступних куточках земної кулі..

Пішохідний туризм у наш час розвинений на всій материковій частині Землі, і навіть в Антарктиді. Він допомагає людині випробувати себе, подолати важкі підйоми в горах і насолодитися приголомшливими видами. Займаючись пішим туризмом професійно, можна отримати звання майстра спорту.

З 18 по 22 червня 2018 року у місті Світловодську проходив ХХХ Чемпіонат області зі спортивного туризму серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Бобринецьку об’єднану територіальну громаду представляла команда вихованців комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» у складі: Гриценко Максим, Слепченко Михайло, Слепченко Анна, Воскобойнікова Маргарита, Брасло Євгенія, Оксаніч Максим (гурток «Мандрівник», керівник Горецький Іван Якович).

До програми були включені змагання на дистанціях: «Крос-похід» та «Смуга перешкод» (командні дистанції), «Смуга перешкод» (чоловічі, жіночі та змішані зв’язки).

П’ять днів змагань були складними і захоплюючими, але пізнавальними та цікавими для юних «мандрівників», які наполегливо виборювали собі перемогу.

За результатами змагань вихованці КЗ «ЦДЮТ» стали абсолютними чемпіонами, виборовши перші місця на всіх дистанціях:

- командна дистанція «Крос-похід» - І загальнокомандне місце;

- командна дистанція «Смуга перешкод» - І загальнокомандне місце;

- дистанція зв'язок «Смуга перешкод» (чоловічі зв’язки) - І місце (Гриценко Максим, Слепченко Михайло);

- дистанція зв'язок «Смуга перешкод» (жіночі зв’язки) - І місце  (Слепченко Анна, Брасло Євгенія);

- дистанція зв'язок «Смуга перешкод» (змішані зв’язки) - І місце  (Воскобойнікова Маргарита, Оксаніч Максим).

У загальному заліку команда виборола І місце.

Змагання продемонстрували, що туризм – то школа мужності, пізнання і загартування; що туризмом займаються ті, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок і хто прагне спортивних результатів.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових перемог!