Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Дата: 27.06.2018 15:16

Фото без описуВ цьому році виповнюється 22 роки від дня ухвалення Основного Закону України, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Напередодні свята 27 червня в районному будинку культури відбулися урочистості присвячені Дню Конституції України.  На початку урочистостей з вітальними словами до присутніх звернувся перший заступник міського голови Валентин Висоцький, голова Бобринецької районної державної адміністрації Олег Тертичний та голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська.

Валентин Іванович нагородив  почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради:

КАЛІЩУКА Ігоря Леонідовича – заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення Бобринецького районного військового оперативного командування «Південь», майора, голову громадської організації «Учасників антитерористичної операції Бобринецького району», радника Бобринецького міського голови;

Грамотою Кіровоградської обласної ради:

КУЛИКА Євгенія Петровича – начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Бобринецької міської ради;

СПІРІДОНОВА Юрія Михайловича – директора Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал»;

Оголосив подяку Бобринецької міської ради:

ГОЛОВАНЬОВІЙ Людмилі Миколаївні – бухгалтеру відділу бухгалтерського обліку фінансового управління Бобринецької міської ради;

ГОРЕЦЬКОМУ Івану Яковичу – керівнику гуртка Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради;

НЕЧАЮ Володимиру Сергійовичу – голові громадської організації «Творче, енергійне, молоде покоління»

Після завершення урочистої частини розпочався святковий концерт. Місцеві таланти лаконічно доповнювали своїми піснями і танцями патріотичну атмосферу, що панувала в залі.

День Конституції України - свято що сповнює серця патріотизмом і додає сил та впевненості для досягнення поставлених цілей. Тож нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина України.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису