З Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2018 14:27

Сьогодні, відзначаючи 22-у річницю Конституції України, ми усвідомлюємо головний закон країни як гарантію громадського миру та згоди, як основу сильної держави, що забезпечує кожному громадянинові свободу і можливість самореалізації. Знаючи трьохстолітню конституційну традицію свого народу, всі українці повинні пам’ятати, що держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ. І від щоденних дій кожного з усіх нас залежить успіх у побудові країни, якою пишатимуться наші діти та онуки.

У цей урочистий день бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.