День молоді у Коржівському клубі

Дата: 27.06.2018 12:34

Фото без описуЮність і молодість — це прекрасні й пам’ятні етапи в житті кожної людини, крім того, це ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших надій. День молоді в нашій країні — одне з очікуваних свят серед молодих людей. Цей день символізує юну, і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики.

Саме таке чудове свято пройшло в с.Коржеве, де на кожного, хто завітав чекала цікава розважальна програма з іграми, конкурсами із різноманітними призами. Кожен охочий мав змогу зробити світлину біля яскравої фотозони.

Молодь святкувала запальними танцями під час святкової дискотеки, а по закінченню свята  присутні загадавши бажання запустили в небо повітряні ліхтарики.