Вітання міського голови випускників БНАУ

Дата: 21.06.2018 16:31

21 червня у залі районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів випускникам  Бобринецького коледжу ім. В.Порика. Після отримання дипломів, фахівців привітали директор Бобринецького коледжу ім. В.Порика Олег Чорний,заступник директора Василь Андрєєв, завідуючі віділеннями Інна Матійко та Ірина Прокопенко . З вітальними словами та запрошенням  продовжити навчання на державній основі звернулися декан агробіотехнологічного факультету Валерій Хахула, директор регіонального центру Білоцерківського НАУ Іван Владов. Міський голова Сніжко Валерій Вадимович привітав випускників із знаковою подією в їхньому житті. Побажав подальшого успіху, творчої наснаги,професійного відбуття, закликав не забувати та прославляти рідний край за межами району, країни. Після вітальних слів кожній групі вручив солодкий подарунок.