ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ТА РАЙОНУ!

Дата: 20.06.2018 11:35

Відділом реєстрації Бобринецької міської ради, починаючи з квітня 2016 року, постійно, для жителів громади та району надаються наступні адміністративні послуги:

• державна реєстрація речового права на нерухоме майно та їх обтяжень (право власності, оренда, тощо);
  • державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (реєстрація бізнесу);
  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;
  • видача довідок про реєстрацію місця проживання.

Крім цього, громадяни можуть отримати безкоштовні консультації фахівців відділу реєстрації з усіх питань, які відносяться компетенції відділу реєстрації.

Відділ реєстрації Бобринецької міської ради запрошує жителів громади та району, керівників юридичних осіб отримати послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та ї обтяжень, державної реєстрації бізнесу, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання за адресою – місто Бобринець, вулиця Базарна (бувша вулиця Комсомольська),  138 (приміщення «Ощадбанку»,  ІІ поверх).

Прийом громадян здійснюється у робочі дні (крім понеділка):

вівторок – четвер: з 08.00 до 16.00;

пятниця: з 08.00 до 15.00;

обідня перерва з 12.00 до 13.00.

З повагою, відділ реєстрації Бобринецької міської ради.