Семінар-тренінг програми DOBRE з «Розробки Планів удосконалення послуги в об’єднаних територіальних громадах, партнерів програми DOBRE»

Дата: 19.06.2018 15:50

Фото без опису12-13 червня в місті Дніпро відбувся семінар-тренінг програми  DOBRE з «Розробки Планів удосконалення послуги в об’єднаних територіальних громадах, партнерів програми DOBRE»

У семінарі взяв участь перший заступник міського голови Валентин Висоцьки, який представив план удосконалення послуги Бобринецької ОТГ.

На зустрічі, експерти ДОБРЕ з послуг місцевого самоврядування Маїс Воноян, та  спеціаліст  Максим Бурдавінцин розповіли про основні етапи розробки планів удосконалення. Ознайомили  з питаннями Оплатних та безоплатних  послуг,  про види надавачів послуг в порівнянні до якості послуг.Фото без описуФото без опису