Триває голосування за проекти громадських ініціатив

Дата: 07.06.2018 11:16

Фото без описуЗ 01 по 10 червня 2018 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету,  які надійшли від мешканців громади. Проголосувати за проект можна на сторінці громадського бюджету https://bobrynets.pb.org.ua/, або в кабінеті №209 в приміщені міської ради. Також для зручності мешканців 6 червня біля магазину «New game», що навпроти Приватбанку, був розміщений намет для голосування, в якому небайдужі жителі громади могли віддати свій голос за проект, який їм до вподоби.

Попередні результати паперового голосування:

1. Спортивний майданчик для воркауту -  21 голос;

2.  Встановлення дитячого майданчика по вул. Шумілова (Ковалівка) – 20 голосів;

3.  «Сонячне дерево» в парку ім.Кропивницького  - 16 голосів;

4. Облаштування дитячого майданчика на розі вулиць Міщанська -16 Березня (Черемушки) – 27 голосів

Всі голоси, які надійшли в паперовому вигляді будуть додані до електронного голосування, щоб кожен бажаючий міг відслідковувати хід голосування. Наступного разу намет для голосування буде працювати на тому ж місці 8 червня з 9 до 12 години. Запрошуємо всіх, хто ще не  підтримав громадські ініціативи віддати свій голос за проект, який Ви хочете бачити на вулицях громади.

Не будьте байдужими, змінимо життя на краще разом!Фото без описуФото без опису