З Днем захисту дітей!

Дата: 31.05.2018 17:08

Фото без описуДорогі діти!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним Днем захисту дітей!

Посмішки, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого ми живемо. Робити все можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок кожного з нас.

Впевнений, об’єднавши зусилля, ми зробимо все, щоб захистити наших дітей.
Сьогодні ми є надійним тилом і порадниками для них, а вже завтра чекатимемо на взаємну підтримку та порозуміння.

У цей святковий день слова подяки - батькам, бабусям, дідусям, педагогам - всім, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Особлива вдячність людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.

Зі святом! Миру, тепла, любові та щасливого безтурботного дитинства!

З повагою

Міський голова                                                                    Сніжко В.В.