УВАГА!!! 01 червня розпочинається голосування за проекти громадських ініціатив

Дата: 31.05.2018 13:16

Фото без опису

З 01 по 10 червня 2018 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету,  які надійшли від мешканців громади. Громадський бюджет це кошти для підтримки будь-яких громадських ініціатив мешканців громади, які виділяються з місцевого бюджету. Люди самі вирішують куди їх спрямувати та  створюють бюджет того, чи іншого проекту. Це може бути ремонт тротуару, приміщення чи будь-який інноваційний проект, що сприяє розвитку громади, та входить в межі виділених коштів і не суперечить положенню про громадський бюджет.  В цьому році наша громада  вперше впровадила громадський бюджет. За період подачі проектних заявок  громадських проектів, який проходив з 15 березня по 15 квітня цього року, до міської ради надійшло 4 проекти на загальну суму 189607 грн.  Після аналізу  проектних заявок виявилося, що найбільшою проблемою з точки зору жителів громади, яку вони готові вирішити  працюючи разом з владою є відсутність місць для дозвілля. Два проекти спрямовані на будівництво дитячих майданчиків в мікрорайонах «Черемушки» та «Ковалівка», оскільки в цих районах найменші жителі громади не мають місця де б вони могли безпечно гратися.  Будівництво спортивного майданчика для воркауту, який надійшов від спортсменів громади, допоможе фізично розвиватися та пропагувати здоровий спосіб життя вже більш дорослим жителям громади. Останній проект надійшов від прогресивної молоді міста, передбачає встановлення біля фонтану «сонячне дерево» від якого можливо було б підзарядити свій гаджет під час прогулянки по парку та спілкуванню з своїми друзями  відпочиваючи біля фонтану.

Підтримати громадські ініціативи дуже просто, це можна зробити не виходячи з власного дому, просто  проголосувавши  за проект який Тобі подобається  на сторінці громадського бюджету https://bobrynets.pb.org.ua/, або в кабінеті №209 в приміщені міської ради та в середу і п’ятницю в наметі для голосування, який буде знаходитися на  базарній площі, заповнивши відповідний бюлетень для голосування. Для того щоб проголосувати останніми двома способами з собою потрібно мати паспорт. Не будьте байдужими проголосуйте за проект, який Ви хочете бачити на вулицях громади.

Змінимо життя на краще разом!