Привітали юних жителів громади з наступаючим Днем захисту дітей

Дата: 30.05.2018 17:00

Фото без описуНапередодні Дня Захисту дітей міський голова Валерій Сніжко зустрівся з дітьми вразливих категорій.  Щоденно турбується про маленьких громадян,  і не дивно, адже діти, як ніхто, в цьому величезному світі, потребують допомоги та підтримки, особливо, якщо вони позбавлені батьківської турботи і тепла.

Валерій Вадимович привітав юних жителів громади з наступаючим святом та вручив дітям подарункові набори, і запросив до солодкого столу. Також за сприяння міського голови,голова Бобринецької районної організації Товариства Червоного Хреста України Усата О.В. привітала малечу подарунками, у вигляді продуктових наборів.

Діти були приємно вражені, їх очі сяяли від радості, уваги та турботи. Немає більшого щастя у світі, аніж радість та посмішка на обличчі дитини.