На Кіровоградщині державні виконавці ліквідували понад 43 млн грн боргів із аліментів

Дата: 21.05.2018 13:04

Фото без опису

Із початку року державні виконавці стягнули 43,3 млн грн із безвідповідальних батьків.

Про це повідомив сьогодні, 14 травня, під час засідання штабу з ліквідації заборгованості зі сплати аліментів керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

«Наразі 4 139 мешканців Кіровоградщини, які не надавали матеріальної підтримки власним дітям упродовж шести та більше місяців, не зможуть виїхати за кордон до повної сплати боргу. Ще 4 177 боржників тимчасово обмежать у праві полювання і користування вогнепальною зброєю, а 4 175 неплатників – у праві користування автівками», - повідомив посадовець.

Загалом кошти отримала 12 881 дитина.Фото без опису