Обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Дата: 18.05.2018 12:15

Фото без описуЗ нагоди Міжнародного дня сім’ї 16 травня 2018 року у м. Кропивницькому Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено фінал обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

На майданчику другої міської спортшколи за перемогу боролись чотирнадцять родин – представників міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Бобринецьку ОТГ представляла сім’я Туменків (донька Туменко Дарія – учениця 2 класу КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5»). Готував команду до участі у змаганнях вчитель фізичної культури Малик Володимир Юрійович.

Спортивна частина змагань була дуже різноманітною за змістом, тож інтрига зберігалася до самого фіналу. В естафеті «Переправа» наша команда зайняла друге місце. В загальному заліку - восьме.

Всі учасники змагань отримали подарунки від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та задоволення від участі у заході.Фото без опису