Всеукраїнський фестиваль камерної та симфонічної музики

Дата: 17.05.2018 09:52

Фото без опису15 травня за сприянням та підтримки міського голови В.Сніжка до Бобринецьких школярів завітали артисти Кіровоградської обласної філармонії. Учні міських шкіл зібрались у залі районного будинку культури, щоб поринутиу світ камерної музику. Увазі школярів були представлені композиції видатних композиторів у виконанні камерного оркестру «Концертіно» художнім керівником якого являється заслужений діяч мистецтв України Наталія Хилобокова. Глядачі з захопленням слухали чудове виконання оперет соліста Кіровоградської обласної філармонії, лауреата міжнародних конкурсів Олександра Базая, ведуча розповіла про композиторів камерної та симфонічної музики, а вихованці ЦДЮТ та школи мистецтва міста прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі «Травневі музичні зустрічі».