VII-й пленум Бобринецького районного комітету профспілки працівників освіти і науки України
16 травня відбувся VII-й пленум Бобринецького РК профспілки працівників освіти і науки України. На пленумі розглядалося питання «Про роботу та завдання організаційних ланок профспілки з представництва захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів спілки у сучасних умовах».
В роботі пленуму взяли участь: міський голова Валерій Сніжко, голова районної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови ОК профспілки освітян Сергій Петров, керівник відділу освіти Вікторія Літвінова, депутат районної ради Юрій Крутько. У обговоренні доповіді взяли участь члени райкому профспілки та директори: Р.Фросіняк, Н.Шевченко, Л.Кривошея, І.Бугаєва, В.Кундель.
На пленумі були підведені підсумки районних та обласних профспілкових конкурсів, вручені нагороди.