Шановні громадяни!

Дата: 16.05.2018 08:22

Для вирішенні питань у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області створено он-лайн-чат, де спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області будуть надавати необхідні консультації.

Скористатись послугою та отримати відповідь на запитання в режимі он-лайн Ви можете,  звернувшись на офіційний веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області  у розділ "Управління державної реєстрації",  натиснувши на "Он-лайн чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану" або за посиланням:

(http://krjust.gov.ua/cat/upravlinnya-derghavnoyi-reestraciyi.html).