У Кропивницькому відбудеться інтеграційна зустріч

Дата: 18.05.2018 15:00

26 травня у Кропивницькому відбудеться інтеграційна зустріч для активістів та активісток Бобринецької, Маловисківської та Новоукраїнської об’єднаних територіальних громад, що на Кіровоградщині.

Громадська спілка “Громадські ініціативи України” запрошує активістів та активісток з трьох громад (Бобринецька, Маловисківська та Новоукраїнська) взяти участь у спільній інтеграційній зустрічі.

Ця зустріч стане  майданчиком для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості, а також про вже існуючі практики в сфері громадського залучення та активності. Будемо говорити про розвиток громадських організацій та ініціатив, що працюють на місцевому рівні, в українських містах, районах, селах і селищах, а також в об’єднаних громадах. Крім того,  під час зустрічі буде оголошено про початок та умови конкурсу міні-грантів для представників трьох ОТГ.

Заявки на участь (заповнені анкети) приймаються до 20 травня 2018 року. Для цього заповніть невелику анкету за цим посиланням

Ми очікуємо на заявки від представників та представниць громадських організацій, ініціативних груп, молодіжних об’єднань, які діють у зазначених ОТГ і вмотивовані до розвитку та налагодження партнерств.

Спілка “Громадські ініціативи України” забезпечить роздаткові матеріали, харчування під час події та транспорт для відібраних учасників та учасниць.

Якщо маєте питання – звертайтеся до контактної особи вашої ОТГ:

Новоукраїнська ОТГ Любов Ропало (099)9470165, ropalolv@gmail.com

Маловисківська ОТГ Ірина Ткаченко (097)6931163, (095)3823483, agency.skyscraper@gmail.com

Бобринецька ОТГ Олег Овчаренко (067)2768826, (093)5478775 oleh.ovcharenko@gmail.com

Більше про діяльність Мережі ”Громадські ініціативи України”

сайт мережі http://ngonetwork.org.ua/

сторінка мережі у фейсбуці www.facebook.com/ngonetwork.org.ua

подія зустрічі у фейсбуці https://www.facebook.com/events/171071726925936/

Зустріч відбувається у межах проекту “Голос громади” в Кіровоградській області в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).