Перша хвилина миру

Дата: 10.05.2018 08:28

Фото без опису8 травня в приміщенні районного Будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
З вітальними словами до присутніх звернулися міський голова Валерій Сніжко, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови районної ради Наталія Сабліна,  військовий комісар Микола Капітоненко та учасник антитерористичної операції Олександр Мусієнко.

Звертаючись до учасників заходу міський голова Валерій Сніжко подякував ветеранам за їхній героїзм,  подвиги та зазначив, що нажаль річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

Перед присутніми з святковою тематичною концертною програмою, піснями та віршованими рядками виступили аматори Бобринеччини.