МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

Дата: 10.05.2018 15:51

Фото без описуФізкультура і спорт допомагають людям стати здоровими і сильними, підтримують їх у формі, дарують заряд бадьорості та оптимізму, зміцнюють імунітет. Фізичні вправи поліпшують самопочуття і зовнішній вигляд. Спорт робить людей більш організованими, відповідальними та дисциплінованими в житті. І відрадно, коли фізичною культурою та спортом займаються в  колі сім’ї.

04 травня 2018 року у спортивному залі комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно - оздоровчого заходу «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У заході брали участь переможці шкільних етапів: сім’я КРИСЕНКО: тато Олег, мама Анна, донька Варвара (КЗ «Бобринецьке НВО»); сім’я ГИЧКО: тато Артем, мама Лариса, донька Мирослава та сім’я ТУМЕНКО: тато Володимир, мама Вікторія, донька Дарія (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5»).

Спортивна програма складалася із комплексних естафет: «Флорбол», «Переправа»,  «Сімейний стрибок»,  «Снайпер».

На змаганнях панувала дружня атмосфера. Вболівальники активно підтримували учасників, які продемонстрували у конкурсах швидкість, спритність та командний дух.

Перемогу у міському етапі виборола сім’я Туменко (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5», вчитель фізичної культури Малик В.Ю.), яка буде представляти Бобринецьку ОТГ на обласних змаганнях.

ІІ - місце зайняла сім’я КРИСЕНКО (КЗ «Бобринецьке НВО», вчитель фізичної культури Шоколов В.М.),

ІІІ - місце сім’я ГИЧКО (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5», вчитель фізичної культури Малик В.Ю).

Захід пройшов на високому організаційному та спортивному рівні. Всі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження. А головне - усвідомлення того, що заняття спортом усією сім’єю – запорука міцного здоров’я та гарного самопочуття.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису