Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 07.05.2018 17:19

Фото без описуПатріотизм – целюбов до Батьківщини, свого народу, турбота про його благо, сприяння становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, готовність відстояти її незалежність, служити і захищати, розділити свою долю з її долею.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості. Гра надає можливість активно залучати молодь до заходів, що привертають увагу до проблем становлення нашої державності, боротьби за незалежність, відновлення та збереження історичної пам’яті та надбань народу, формуванню у дітей високого сенсу життя, глибокої любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.

26 квітня 2018 року проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь рої закладів загальної середньої освіти міста:

- рій «Відважні» (КЗ«Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 1» Бобринецької міської ради);

- рій «Грицькованські козачата»(Філія № 1 КЗ «Бобринецьке НВО);

- рій «Нащадки козаків»(Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО);

- рій «Бобринецькі сіроманці»(КЗ «Загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради).

Учасників міського етапу гри оцінювало компетентне журі у складі:

- Кривошея Людмила Петрівна - заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань,

- Капітоненко Микола Петрович – військовий комісар Бобринецького районного військового комісаріату,

- Зайцева Наталія Олександрівна - провідний фахівець Бобринецького РВ УДСНС України у Кіровоградській області, старший лейтенант служби цивільного захисту,

- Проценко Олександр Олександрович – головний спеціаліст міської ради,

- Обод Катерина Василівна – директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості».

Учасників гри привітали Кривошея Людмила Петрівна та Капітоненко Микола Петрович. Вони побажали всім удачі і перемоги.

Рої демонстрували свої уміння і навички та змагалися у різних конкурсах.

У конкурсі «Впоряд» рої демонстрували навички зі стройової підготовки (впоряду) та проходили урочистим кроком із виконанням маршової патріотичної пісні на тематику козацтва.

Конкурс «Рятівник» складався з двох етапів: теоретичного (знання правил надання першої медичної допомоги) та практичного (надання першої долікарської допомоги).

Свої знання з історії України доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України учасники гри продемонстрували в інтелектуальній грі-вікторині «ВІДУН».

Конкурси «Стрільба» та «Туристсько-спортивна смуга перешкод» дали змогу учасникам показати свою влучність у стрільбі по мішені та спритність при подоланні різних перешкод.

У звітах про виконання завдань під гаслом «Добре діло» рої розповіли про потребу творити добро та надавати допомогу тим, хто цього нагально потребує.

За рішенням журімісця були визначені таким чином:

- І місце - рій «Відважні» (КЗ «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради);

- ІІ місце - рій «Бобринецькі сіроманці»(КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради);

- ІІІ місце - рій «Грицькованські козачата»(Філія № 1 КЗ «БобринецькеНВО);

- ІV місце - рій «Нащадки козаків»(Філія № 2 КЗ «Бобринецьке НВО).

Всі учасники були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису