Нарада з питань національно- патріотичного виховання в місті

Дата: 04.05.2018 14:26

Фото без опису3 травня відбулася координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмили Кривошеї, в якій взяли участь представники військового комісаріату, відділення  поліції, відділу освіти, заступники директорів з виховної роботи шкіл, училища №32, коледжу, педагоги-організатори, учасники АТО, та представники громадських організацій. Детально про роботу з цього напрямку розповіла Людмила Петрівна. Кожен з присутніх поділився досвідом та інноваціями про роботу з національно-патріотичного виховання. Відбулося активне обговорення, враховано пропозиції Капітоненка М.П., Тосіка М.І., Андрєєва В.І. щодо проведення спільних заходів з патріотичного виховання в єдності з закладами освіти, молоді, громадських організацій та Збройних Сил України. Узгоджено роботу за планом на 2018 рік.