Презентація в рамках компоненту "Фінансова доброчесність у громадах"

Дата: 04.05.2018 13:02

Фото без опису3 травня в Бобринецькій ОТГ експерт правозахисної групи Чемирис Артур презентував проект «Доброчесні громади», яке реалізовує Громадське Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». Під час презентації були присутні перший заступник міського голови Валентин Висоцький, працівники міської ради, представник громадської організації та депутати. Проект охоплює всі 50 громад-партнерів програми USAID DOBRE у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Тернопільській, Харківській та Херсонській областях та складається з двох компонентів: «Фінансова доброчесність у громадах» та «Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах».

В рамках компоненту «Фінансова доброчесність у громадах» будуть проведені тренінги «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ», учасники яких дізнаються про переваги прозорості бюджетних процесів та активної участі громадян в управлінні фінансами та про інноваційні інструменти оцінювання та підвищення рівня прозорості бюджетного процесу та фінансового управління в громадах. У кожній громаді буде проведена оцінка прозорості бюджетного процесу, на основі результатів якої найпрозоріші громади отримають заохочення від програми DOBRE. В рамках компоненту «Запобігання корупції в об’єднаних територіальних громадах» будуть також проведені тренінги для представників громад, але вже щодо впровадження антикорупційних інструментів.