ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування, що проходять у межах Бобринецькій об’єднаної територіальної громади (АС Бобринець–с.Дібрівка – с.Шляхове – м.Бобринець

Дата: 28.04.2018 10:01

Фото без опису

Виконавчий комітет Бобринецької міської ради оголошує конкурс на на перевезення пасажирів на автомобільному міському маршруті загального користування, що проходять у межах Бобринецькій об’єднаної територіальної громади: АС Бобринець–с.Дібрівка – с.Шляхове – м.Бобринець – залізнична станція «Бобринець» – АС Бобринець.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 28.05.2018 року об 14.00 годині в приміщенні міської ради.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - 18.05.2018р.

За довідками звертатися у Бобринецький міськвиконком за адресою: 27200, м.Бобринець, вул.Орджонікідзе, 80, кімната № 202 адмінбудинку, контактні телефони 3-41-88. Режим роботи: понеділок-четверг з 7.45год до 17.00 год, п’ятниця з 7.45 год до 15.45год.

Розмір плати за участь у конкурсі – не встановлено.

Повна інформація щодо проведення конкурсу розміщена на офіційному сайті Бобринецької об’єднаної територіальної громади за адресою:

Виконавчий комітет Бобринецької міської ради.