Кіровоградська область, Кропивницький район

У Житомирі відбувся Чемпіонат та Кубок України з гирьового спорту

Дата: 24.04.2018 15:27
Кількість переглядів: 685

З 19 по 22 квітня у місті Житомирі було проведено Чемпіонат України серед юніорів , юніорок, та кубок України серед дорослих. В змаганнях взяла участь збірна команда області до якої ввійшли вихованці КЗ «дитячо-юнацької спортивної школи» та їхні тренери-викладачі Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади: Намєснік Анжеліка, Гладкочуб Максим, Сапунов Дмитро, Берещенко Микола Намєснік Іван Іванович, Гольша Іван Володимирович. В результаті змагань:

Вагова категорія до 58 кг. Намєснік Анжеліка зайняла II місце серед юніорок та III місце серед дорослих.

Вагова категорія до 78 кг. Гладкочуб  Максим посів II місце серед юніорів, та IV місце серед дорослих.

Вагова категорія до 85 кг. Сапунов Дмитро посів II місце серед юніорів, та VI місце серед дорослих.

У ваговій категорії до 63кг., Берещенко Микола, зайняв IV місце серед юніорів, а також виконав норматив кандидата в майстри спорту України. Також в цих змагання брали участь ветерани.

У ваговій категорії до 68кг., тренер-викладач, кандидат в майстри спорту України Гольша Іван, посів II місце.

У ваговій категорії 95+ кг., тренер-викладач КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради, Майстер спорту України Намєснік Іван, зайняв почесне I місце.

Поїздка на змагання стала можливою завдяки підтримці Бобринецького міського голови, і  міської ради, які завжди підтримують своїх спортсменів і не стоять осторонь спортивного життя громади.