Поріс чорнобилем Чорнобиль – бідою нашою поріс

Дата: 24.04.2018 15:08

Фото без описуАматорським колективом міського будинку культури на базі комунального закладу філії школи №3 проведено зустріч з ліквідаторами на ЧАЕС.

У переддень 32-ї річниці, 23 квітня учні вшанували тих, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на атомній станції,  тим, хто був змушений залишати рідні домівки – евакуйованим та переселенцям із зони відчуження, усім тим, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда.

Розповідь очевидців – ліквідаторів про трагедію що сталася в далекому 1986р. нікого не залишила байдужим , перенесла школярів в тітрагічні та жахливі дні.

Учасники аварії Сандрака С.В. та Рагуліна О.І. в черговий раз доповнили розповідь спогадами з життя у зоні відчуження.

Час минає, та ми ще довго відчуватимемо відлуння Чорнобильської біди. Вічною пам’яттю вшанували  тих, хто заплатив життям та здоров’ям за «мирний атом».Фото без описуФото без описуФото без опису