Закриття футзального сезону

Дата: 11.04.2018 09:32

Фото без опису07 квітня 2018 року  в м. Кропивницький, у спортивному залі ПТУ №2 відбувся кубок «Закриття футзального сезону» серед юнаків 2008-2009 р.н. , в якому прийняли участь чотири команди: ФК «Спартак», ФК «Альянс», ФК «Спартак-2» м. Кропивницький, КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської  ради. У першому півфіналі вихованці тренера-викладача Філіпенка І.А. поступилися ФК «Спартак» з рахунком 1:2, за ІІІ місце впевнено здобули перемогу ФК «Спартак-2» з рахунком 11:0. Це була перша гра юних футболістів за межами міста.

Поїздка стала можлива за фінансової підтримки міського голови Валерія Сніжка та батьків вихованців. Фото без описуФото без опису